Treść komunikatu, który będzie się pojawiał jeżeli żaden widget nie znajduje się w sidebarze numer 2.

Autor: Michał
Dodano: 19 października 2016

patryk-dudek

Wspaniała informacja dla wszystkich fanów Ekantor.pl Falubazu. Patryk Dudek przez kolejne dwa sezony startować będzie w barwach zielonogórskiej drużyny. Pomimo ofert z innych klubów. DuZers zdecydował się pozostać w swoim macierzystym klubie.

Była propozycja z Unii Leszno, jednak dogadałem się z klubem w Zielonej Górze i zostaję tu na dwa lata. Myślę, że kibice i moi sponsorzy będą zadowoleni. Przede mną kolejny ciężki sezon, bo będę startował w Grand Prix. Logistyka i spokój z tym związany byłby lepszy dla mnie gdybym tu został i tak się stało. I to był jeden z aspektów decydujących. Mamy drużynę praktycznie taką samą jak w tym roku, z tą różnicą, że będziemy mieć Jarka od początku sezonu i na pewno będzie mocnym punktem zespołu – powiedział Patryk Dudek.

Skład Ekantor.pl Falubazu nabiera wyraźnych kształtów. Aktualnie kadra drużyny na sezon 2017 liczy już pięciu seniorów (Piotr Protasiewicz, Patryk Dudek, Jason Doyle, Jarosław Hampel oraz Andriy Karpov). Ważną umowę ma także junior Sebastian Niedźwiedź. W dalszym ciągu trwają rozmowy z innym młodzieżowcem Alexem Zgardzińskim. W dalszym ciągu otwarta jest kwestia pozostania w drużynie Krystiana Pieszczka oraz Aleksandra Loktaeva.