Profil

Patryk Dudek
Data urodzenia: 20.06.1992
Miejsce urodzenia: Bydgoszcz
Stan cywilny: kawaler
Zainteresowania: sporty, muzyka, snowboard
Licencja: 444 – 01.04.2008 w Częstochowie
Kluby w sezonie 2017:
Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra – Polska
Dackarna Malilla – Szwecja

Sukcesy

Team

Sławomir Dudek Krystian Plech – menedżer Kacper Rogowski „Roguś” – mechanik Karol Czerniejewski „Karolek” – mechanik

Sponsorzy

Współpraca:

Wyniki

Dzień Rodzaj zawodów Miejsce Zawody Wynik
Marzec
24 Sparing  Częstochowa Włókniarz Częstochowa – Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra 11 pkt. (2,3,3,3)
26 Sparing Zielona Góra Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra – Grupa Azoty Unia Tarnów  9 pkt. (3,3,3)
31 Turniej towarzyski Zielona Góra Memoriał Rycerzy Speedwaya I msc.

(2,2,3,3,3)+1 msc.

Kwiecień
1 Turniej towarzyski Gniezno Back in Town VI msc.
12 pkt. (3,3,1,3,1,1)
2 Sparing Zielona Góra Polska – Reszta Świata 4 pkt. (1,2,0,0,1)
6 Sparing Rybnik ROW Rybnik – Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra 10 pkt.

(3,3,2,2)

8 Turniej towarzyski Leszno Memoriał Alfreda Smoczyka
9 Turniej towarzyski Gorzów Memoriał Edwarda Jancarza  I msc.

(2,0,w,3,3)+2+3

11 Sparing Zielona Góra Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra – ROW Rybnik  6+1 pkt.

(2*,3,1,0,0)

14 Złoty Kask Zielona Góra Finał V msc

9 pkt. (2,1,3,3,0)

17 PGE Ekstraliga Zielona Góra Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra – MrGarden GKM Grudziądz 31:17 4+1 pkt.

(2,2*)

22 PGE Ekstraliga Zielona Góra Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra – Get Well Toruń 54:36
(3,2*,2*,3,2*)
29 SGP Krsko GP Słowenii III msc.

(3,3,2,0,1,3,1)

30 PGE Ekstraliga Leszno Fogo Unia Leszno – Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra 64:26

(3,1,0,1,d)

Maj
6 El. IMŚ ? Ćwierćfinał w Żarnovicy III msc. 11 pkt.

(3,2,2,3,1)

7 PGE Ekstraliga Zielona Góra Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra – Włókniarz Częstochowa 53:37 5+1 pkt.

(1*,2*,0,2)

9 Elitserien Motala Piraterna Motala – Dackarna Målilla  39:51

(3,3,2*,3,2*)

14 SGP Warszawa GP Polski   VII msc. 9 pkt.

(2,3,3,u,1,0)

16 Elitserien Målilla Dackarna Målilla – Lejonen Gislaved 44:46 11 pkt.
(0,0,3,3,2,3)
21 PGE Ekstraliga Rybnik KS ROW Rybnik – Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra 41:49 9 pkt.

(d,3,1,3,2)

23 Elitserien  Målilla Dackarna Målilla – Masarna Avesta  45:45 10 pkt.

(0,3,0,3,2,2)

27 SGP Daugavpils GP Łotwy II msc. 16 pkt.

(1,1,3,3,3,3,2)

28 PGE Ekstraliga Gorzów Stal Gorzów – Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra 45:45 9+3 pkt.

(1*,0,3, 1,2*,2*)

30 Elitserien Eskilstuna Smederna Eskilstuna – Dackarna Målilla  44:46 16+3 pkt.

(2,3,1*,2*,3,3,2*)

Czerwiec
2 PGE Ekstraliga Zielona Góra Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra – Betard Sparta Wrocław  48:42 10+3 pkt.

(1*,3,3,1*,2*)

3 Turniej towarzyski Teterow Auerhahnpokal 13 pkt. II msc.

(3,3,1,3,3)

6 Elitserien Målilla Dackarna Målilla – Indianerna Kumla 40:50 10+1 pkt.

(0,1*,d,2,3,1,3)

10 SGP Praga GP Czech IV msc. 13 pkt.

(3,1,3,2,1,3,0)

11 PGE Ekstraliga Grudziądz MrGarden GKM Grudziądz – Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra 43:47 4+3 pkt.

(0,2*,1*,1*,d)

13 Elitserien Vetlanda VMS Elit Vetlanda – Dackarna Målilla 53:37 4 pkt.

(2,1,0,1)

14 Mecz towarzyski Ostrów Wlkp. Polska – Rosja 54:36 9+1 pkt.

(1*,2,3,3,0)

17 El. IMŚ Terenzano Półfinał VII msc. 8 pkt.

(t,1,2,3,2)

18 PGE Ekstraliga Toruń GetWell Toruń – Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra 44:46 11+1 pkt.

(1,3,1*,3,3)

20 Elitserien Målilla Dackarna Målilla – Rospiggarna Hallstavik 57:33  + pkt.

(3,3,u,2*,3)

24 SGP Horsens GP Danii  III msc. 14 pkt.

(3,1,3,2,2,1)

25 PGE Ekstraliga Zielona Góra Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra – Fogo Unia Leszno 42:48 9+1 pkt.

(3,2*,2,1,1)

27 Elitserien Hallstavik Rospiggarna Hallstavik – Dackarna Målilla 43:47 14 pkt.

(3,3,3,3,2)

Lipiec
2 IMP Gorzów Finał III msc. 10 pkt.

(2,2,2,3,1)+III msc.

8 SWC Leszno Finał I msc. 10 pkt.

(3,3,2,2,0)

11 Elitserien Målilla Dackarna Målilla – VMS Elit Vetlanda  44-46 13 pkt.

(2,3,2,3,3)

18 Elitserien Kumla Indianerna Kumla – Dackarna Målilla 44:46 5+1 pkt.

(d,1*,3,1)

22 SGP Cardiff GP Wielkiej Brytanii  7 msc. 10 pkt.

(1,3,2,1,2,1)

25 Elitserien Målilla Dackarna Målilla – Smederna Eskilstuna  48:42 7+1 pkt.

(1*,3,0,3,0)

29 Turniej towarzyski Wrocław The World Games  I msc 1 pkt.
30 PGE Ekstraliga Częstochowa Włókniarz Częstochowa – Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra 50:40 4+2 pkt.

(1,1*,1*,-,1)

Sierpień
1 Elitserien Avesta Masarna Avesta – Dackarna Målilla  55:35 13 pkt.

(0,3,1,3,0,3,3)

6 PGE Ekstraliga Zielona Góra Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra – KS ROW Rybnik  56:34 10+2 pkt.

(3,0,2*,3,2*)

12 SGP Målilla GP Szwecji XI msc. 5 pkt.

(2,2,0,1,0)

13 PGE Ekstraliga Zielona Góra Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra – Stal Gorzów 45:45  8+1 pkt.

(0,3,3,0,2*)

14 PGE Ekstraliga Gdańsk Indywidualne Międzynarodowe Mistrzostwa Ekstraligi IV msc. 13 pkt.

(3,3,3,3,1) + IV msc.

15 Elitserien Gislaved Lejonen Gislaved – Dackarna Målilla 30:60 13+2 pkt.

(2*,2*,3,3,3)

19 Elim. Grand Prix Togliatti Grand Prix Challenge
20 PGE Ekstraliga Wrocław Betard Sparta Wrocław – Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra
22 Elitserien Målilla Dackarna Målilla – Piraterna Motala
26 SGP Gorzów GP Polski
27 MPPK ? Finał
Wrzesień
3 PGE Ekstraliga ? I półfinał
9 SGP Teterow GP Niemiec
10 PGE Ekstraliga ? II półfinał
17 PGE Ekstraliga ? I Finał
19 El. IMŚ Togliatti Grand Prix Challenge
23 SGP Sztokholm GP Sztokholmu
24 PGE Ekstraliga ? II Finał
Październik
7 SGP Toruń GP Polski
28 SGP Melbourne GP Australii

 

Sklep